INcoming Poland Gdańsk&Pomorskie Region 27-28.10.2015

27.08.2015

Czas na Gdańsk i Region Pomorski !

Dla kogo INcoming Poland, Gdańsk& Pomorskie Region??
Jeśli
Jesteś przedstawicielem aktywnie działającej branży turystycznej  i wiesz, jak wiele do zaoferowania ma Gdańsk i Pomorskie, masz świadomość na jak wysokim poziomie są oferowane u nas w regionie usługi i wiesz, że Polska  to nowoczesny, dynamicznie rozwijający się kraj,  gościnny, otwarty, pełen uśmiechniętych ludzi z pasją i tak sprzedajesz go już swoim klientom gwarantując niesamowite wrażenia

Lub
Jako przedstawiciel branży  dopiero zaczynasz swoją drogę i szukasz skutecznego planu i pomysłu na biznes ? Pomorska oferta doskonale wypełni pakiety ofertowe dla Twoich klientów, a my podpowiemy Ci w jakie dziedziny warto zainwestować.

To spotkanie jest dla Ciebie!!

Poznasz nowych ludzi, nawiążesz ciekawe kontakty biznesowe,  a my damy Ci jedyną w swoim rodzaju szansę na osobistą prezentacje Twojej oferty biznesowej. I zagwarantujemy, że trafi ona do właściwego odbiorcy.

Co proponujemy:
WORKSHOP W FORMULE B2B

Tworzymy jedyną taką w kraju platformę do nawiązania kontaktów biznesowych w zakresie pakietyzacji i sieciowania sprzedaży oferty przyjazdowej do Polski.   Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region to przede wszystkim profesjonalny workshop w formule B2B podczas którego będziesz miał okazje do bezpośrednich rozmów z  tour operatorami i organizatorami usług z rynków priorytetowych dla Gdańska i regionu Pomorskiego.
Do udziału w spotkaniu Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła firmy z Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Niemiec, Ukrainy oraz Włoch. Szczególną wagę przykładamy do starannej selekcji zaproszonych zagranicznych partnerów spotkania. Wynik: wyselekcjonowanie i zaproszenie do udziału w workshopie  przedstawicieli  40 firmy zajmujących się priorytetowymi dla regionu pomorskiego tematami: turystyką miejską, golfową, medyczną, spa&welness, turystyką aktywną, organizacją konferencji i imprez.

Wystarczy tylko, że zgłosisz nam swoje portfolio i zakres prowadzonych usług, a my zaaranżujemy dla Ciebie  spotkania. 

SZKOLENIE DLA BRANŻY

Nazwiska światowych sław coachingu na liście prelegentów i wykładowców nie powinny nikogo dziwić. Hasło Pomorskie Prestige obowiązuje nas również w zakresie szkolen dla branży. Program szkoleniowy koordynowany przez Gdańską Organizację Turystyczną daje możliwość korzystania z wiedzy najlepszych: Rob Davidson oraz Mateusz Kusznierewicz,  podzielą się informacjami z zakresu budowania relacji i tworzenia wizerunku firmy. Do udziału w tej części programu zapraszamy osoby na co dzień zajmujące się marketingiem i PR.

NETWORKING
W kontaktach osobistych siła! często to od nich zależy powodzenie dalszych rozmów biznesowych. INcoming Poland Gdańsk &Pomorskie Region daje możliwość kontynuacji dialogu i prezentacji w mniej formalnej atmosferze podczas wieczornego spotkania z zagranicznymi gośćmi, jak i rozmów kuluarowych.

Kontakt: m.wegrowicz@prot.gda.pl

Regulamin

Rules for hosted buyers