Kontakt

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Brama Wyżynna
ul. Wały Jagiellonskie 2a
80-887 Gdańsk
fax: +48 58 732 70 49

 

 

Krystyna Hartenberger-Pater
General Manager
k.pater@prot.gda.pl

 

Łukasz Magrian
Deputy Director

tel:(+48) 58 732 70 42
l.magrian@prot.gda.pl
 

 

Agnieszka Matuszewska
Finance & Administration Manager

tel:(+48) 58 732 70 40
a.matuszewska@prot.gda.pl
it@prot.gda.pl

 

Monika Frankowska
EU project manager

tel: (+48) 58 732 70 46
m.frankowska@prot.gda.pl

 

Izabela Koch
Marketing Manager

tel:(+48) 58 732 70 45
i.koch@prot.gda.pl

 

Magda Węgrowicz
Business Product Manager

tel:(+48) 58 732 70 48
m.wegrowicz@prot.gda.pl

  Paweł Małecki
Media Manager

tel:(+48) 58 732 70 43
p.malecki@prot.gda.pl

 

Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej

Wały Jagiellońskie 2a
80-887 Gdańsk
Tel. 58 732 70 41
Kom. 500 877 327

 

info@pomorskie.travel

http://www.pomorskie.travel

 

Olimpia Dębska
(na zwolnieniu lekarskim)
o.debska@prot.gda.pl

 

Anna Sierant-Giec
a.sierant@prot.gda.pl

 
Karolina Kromp
k.kromp@prot.gda.pl
 
 
Paweł Daszkiewicz
p.daszkiewicz@prot.gda.pl