INcoming Poland - GDAŃSK & POMORSKIE REGION

INcoming Poland Gdańsk& Pomorskie Region 2016

To spotkanie B2B oferujące możliwość kontaktu pomorskiej branży turystycznej z zagranicznymi tour operatorami i organizatorami podróży. Założeniem Organizatorów Incoming jest stworzenie formuły spotkania, która umożliwi nie tylko efektywne rozmowy stolikowe lecz przeze wszystkim nada impuls do nawiązania trwałych relacji i partnerstw biznesowych.

Tworzymy jedyną taką w kraju platformę do nawiązania kontaktów biznesowych w zakresie pakietyzacji i sieciowania sprzedaży oferty przyjazdowej do Polski. Incoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region to przede wszystkim profesjonalny workshop w formule B2B podczas którego będziesz miał okazje do bezpośrednich rozmów z tour operatorami i organizatorami usług z rynków priorytetowych dla Gdańska i Pomorskiego.

Do udziału w spotkaniu Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła firmy z Skandynawii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Czech, Rosji, Izraela oraz Chin.

Wystarczy tylko, że zgłosisz nam swoje portfolio i zakres prowadzonych usług, a my zaaranżujemy dla Ciebie spotkania z przedstawicielami firm aktywnie działających na powyższych rynkach.

Udział w spotkaniach w dniu 25.10.2016 na terenie AMBEREXPO jest BEZPŁATNY dla przedstawicieli pomorskiej branży turystycznej. Pozostałe opcje znadziejdziesz w cenniku.

 

 

Tegoroczna edycja Incoming Poland to również ciekawe spotkania w ramach warsztatów szkoleniowych. Na część szkoleniową obowiązuje OSOBNA rejestracja. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno przedstawicieli branży turystycznej odpowiedzialnych za tworzenie i sprzedaż pakietów turystycznych jak i promocje i marketing.

 

 

Udział w spotkaniach w dniu 25.10.2016 na terenie AMBEREXPO jest BEZPŁATNY dla przedstawicieli pomorskiej branży turystycznej.
Zasady spotkań stolikowych zakładają udział 1 przedstawiciela jednej firmy.
Opłata za dodatkowego uczestnika workshopu w dniu 25.10.2016 wynosi 250 zł/brutto/osoba.

Pełen cennik znajdą Państwo TUTAJ

Proponowane programy wizyt studyjnych na dzień 26.10.2006:

Castle route

Amber break

Nature&Culture

New investments

Premium&Leisure