1 czerwca – Dzień Dziecka w Bramie Wyżynnej - relacja

03.06.2013

Doskonała pogoda, moc atrakcji i świetna zabawa – to wszystko czekało na najmłodszych, którzy wraz ze swoimi opiekunami odwiedzili Bramę Wyżynną w Dzień Dziecka. 1 czerwca stał się okazją do zaprezentowania w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej największych atrakcji województwa pomorskiego skierowanych właśnie do rodzin z dziećmi.
Swoją premierę miało wydawnictwo przygotowane przez PROT, ukazujące potencjał pomorskich atrakcji turystycznych dedykowanych najmłodszej grupie turystów. Nietypowa szata graficzna, wkomponowane gry i rebusy oraz ciekawie przedstawiona oferta na pewno zainspiruje całe rodziny do wspólnych wycieczek i pozwoli starannie zaplanować wakacyjne podróże po regionie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia, w szczególności przedstawicielom Muzeum Kultury Ludowej ze Swołowa i Kolibki Adventure Park, którzy swoją obecnością uatrakcyjnili ten dzień. Dziękujemy również partnerom którzy przekazali bilety wstępu do wybranych atrakcji przedstawionych w przewodniku Pomorskie Inspiracje dla Dzieci – zostały one rozlosowane wśród najbardziej aktywnych uczestników Dnia Dziecka.