Wizyta studyjna tour operatora Travel Projekt

19.01.2016

Rok 2016 w zakresie organizacji study tourów dla tour operatorów i mediów Pomorska Regionalna Organziacja Turystyczna realizacją wizyty studyjnej dla pracowników biura podróży Travel Projekt (21-23.01.16) - lidera w organizacji pobytów dla grup turystycznych i biznesowych z krajów niemieckojęzycznych, ale także ze Skandynawii, krajów Beneluxu i Wielkiej Brytanii.

Celem wizyty studyjnej jest prezentacja nowych obiektów, inwestycji oraz ciekawych możliwości eventów typu incentive w regionie pomorskim, a co za tym idzie rekomendacja regionu pomorskiego przez pracowników biura podróży. Dlatego w trakcie 3-dniowego pobytu uczestnicy będą mieli możliwość poznać walory: Gdańska z naciskiem na bursztyn i nowe inwestycje (Główne Miasto, ul. Mariacką, galerie bursztynowe, skosztować menu bursztynowe, ECS oraz Teatr Szekspirowski), lifestylowy charakter Sopotu (Monte Cassino, Molo, Krzywy Domek, Dom Zdrojowy - solanki pijalnia, punktu widokowy), Gdyni z naciskiem na kulinaria i Muzeum Emigracji. Ofertę Trójmiasta wzbogacą warsztaty garncarstwa w Faktorii w Pruszczu Gdańskim oraz prezentacja lokalnego browaru i kaszubskich kulinariów w Starym Browarze Kościerzyna.

Wizyty studyjne to jedno z najefektywniejszych narzędzi promocyjnych, generujące publicity o wartosci kilku milionów PLN, pozwalajace optymalnie targetować grupy odbiorców, jak i uzyskiwać wielomilionowe zasięgi informacyjne.