Warsztaty z branżą turystyczną !

07.09.2012

   Spotkania z branżą turystyczną na stałe wpisały się już w działalność PROT. Przede wszystkim stanowią platformę komunikacji pomiędzy sferą biznesu a środowiskiem i instytucjami publicznymi,  ale również są doskonała okazją do wymiany doświadczeń.

   Jesienne spotkanie poświecone zostanie  prezentacji  projektów ukierunkowanych na współpracę z branżą turystyczną w zakresie prezentacji oferty przyjazdowej, jak i  sieciowania jej sprzedaży zagranicą. Szeroko omówione zostaną korzyści udziału branży w nowym projekcie Enjoy South Balic! ale również propozycje wydania wspólnych katalogów produktowych.

   W ramach spotkania analizę potencjału rynku włoskiego przedstawi Roberto M. Polce – dziennikarz włoski, autor reportaży i przewodników turystycznych mieszkający w Gdańsku. Diagnoza profilu odbiorcy włoskiego pozwoli na dostosowanie oferty  do preferencji i potrzeb tego rynku, który w najbliższych latach ma szansę zwiększyć swój udział w turystyce przyjazdowej do Polski.

   Warsztaty zaplanowane zostały na dzień 26 września, dlatego już dziś prosimy o zarezerwowanie tej daty w kalendarzu. O szczegółach poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie, jak również za pośrednictwem strony internetowej.