Promocja regionu pomorskiego podczas Travel Match i targów Reiseliv w Oslo

18.01.2016

Rynek skandynawski jest jednym z priorytetowych dla Pomorskiego, dlatego PROT wraz z partnerami: miasto Sopot, Polska Statens Turistbyrå Stockholm ,Stowarzyszenie Turystyczne Sopot oraz MAESTRO MEETINGS & INCENTIVES Sp. z o.o. brał udział w spotkaniu B2B na Travel Match i w targach Reiseliv w Oslo.

Wydarzenie Travel Match Norway to doskonała okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z branżą norweską. Bezpośrednie spotkania z tour operatorami i przedstawicielami organizatorów turystyki z Norwegii dały okazję do prezentacji bogatej oferty regionu.

Region pomorski to popularny wśród mieszkańców Skandynawii kierunek krótkich wyjazdów typu city break. Doskonała oferta obiektów SPA i Wellness uzupełniona elementami turystyki kulinarnej to najczęstsze powodu wyboru jednego z pomorskich miast jako celu krótkiej podróży. Mamy nadzieję, że spotkania z norweskimi tour operatorami oraz działania promocyjne PROT na rynkach Szwecji i Danii i Norwegii wpłyną na zwiększenie udziału turystyki przyjazdowej do regionu pomorskiego ze Skandynawii.