Pomorski golf w Londynie

25.11.2015

Odbywający się w listopadzie w stolicy Wielkiej Brytanii World Travel Market ściąga przedstawicieli branży turystycznej, rządowych organizacji oraz mediów z całego globu.  Organizowane od prawie 40 lat targi są największym wydarzeniem poświęconym biznesowi w turystyce na świecie.
Na tegorocznych targach, wraz z partnerami z Pomorza Zachodniego oraz Warmii i Mazur, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna promowała pola golfowe północnej Polski.  Ze względu na biznesowy charakter targów, głównym partnerem PROT był Sierra Golf Club.
Gra w golfa jest niezwykle popularna w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Japonii. Promocja regionu pomorskiego, jako doskonałej destynacji golfowej, jest stałym elementem działań PROT. Pomorze może pochwalić się dwoma pełnowymiarowymi polami klasy mistrzowskiej o europejskim i światowym standardzie. Sierra Golf Club oraz Postołowo Golf Club, bo o nich tu mowa, znajdują się na prestiżowej liście 100 najlepszych obiektów golfowych na świecie. Przedstawiciele Sierra Golf Club oraz innych pól golfowych, mieli okazję do spotkań i wymiany doświadczenia z reprezentantami branży golfowej z innych krajów.
Wierzymy, że działania podjęte przez PROT we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i partnerami z Pomorza Zachodniego oraz Warmii i Mazur, zachęciły pasjonatów golfa do odwiedzin Polski i spróbowania swoich sił w grze na naszych polach.