Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna członkiem ETOA

03.12.2014

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna uzyskała członkostwo w The European Tour Operators Association - wiodącym stowarzyszeniu operatorów turystycznych i przedstawicieli biznesu z europejskich destynacji. Członkostwo w ETOA to przede wszystkim możliwość nawiązania szerokich kontaktów z touroperatorami z całej Europy, co w znaczący sposób przekłada się na promocję regionu pomorskiego.
The European Tour Operators Association funkcjonuje od 20 lat i obecnie liczy 700 członków oferując tym samym szeroką platformę kontaktów dla profesjonalistów turystycznych, a co za tym idzie dotarcie do pożądanych odbiorców. Członkostwo w ETOA to także udział w organizowanych przez stowarzyszenie worshopach, seminariach oraz eventach promocyjnych, co wpływa na prezentację destynacji na rynku europejskim.
Pierwszym wspólnym działaniem promocyjnym regionu pomorskiego jest organizacja spotkania z brytyjskimi touroperatorami w Londynie. W spotkaniu, które zaplanowane zostało na dzień 04 grudnia, udział weźmie aż 20 touroperatorów organizujących pakiety przyjazdowe do Polski ale i zainteresowanych poszerzeniem oferty o region Pomorski.