Konkurs na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego - CERTYFIKAT POT 2016

25.07.2016

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, XIV już edycji konkursu na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego. Laureaci etapu regionalnego zgłoszeni zostaną przez Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną do etapu ogólnopolskiego i ubiegać się będą o Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

Mamy nadzieję, iż konkurs pobudzi lokalne społeczności do rozwijania i tworzenia atrakcyjnej oferty turystycznej. Do tej pory przyznano ponad 100 wyróżnień, z których aż 14 otrzymały inicjatywy pomorskie. Mamy nadzieję, iż tegoroczna edycja w znaczący sposób podkreśli atrakcyjność naszego regionu na turystycznej mapie Polski. Certyfikowane produkty turystyczne zostają ujęte w kampaniach promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej zarówno krajowych jak i zagranicznych. Produkty te mają również dedykowane akcje promocyjne takie jak np. artykuły sponsorowane w magazynach pokładowych.Informacje o certyfikowanych produktach umieszczane są w wydawnictwach Polskiej Organizacji Turystycznej.


Zapraszamy także dotychczasowych laureatów do aplikowania o miano „Złotego Certyfikatu”, który wyróżniony zostanie nagrodą w postaci kampanii promocyjnej o zasięgu krajowym.
Nowością w tym roku jest fakt, iż jeden z produktów, który zostanie zgłoszony do etapu ogólnopolskiego, wybrany zostanie za pomocą konkursu smsowego w dniach 10-21 października br.. Produkt ten zostanie zgłoszony również do certyfikatu internautów.


Zgłoszenia dokonuje się za pomocą aplikacji konkursowej na stronie http://konkurs.pot.gov.pl.

Konkurs- etap regionalny trwa od 25 lipca do 30 września br.

Aby zgłosić produkt do konkursu należy wybrać opcje zgłoś się przy ogłoszonym konkursie województwa pomorskiego i podać adres email. Na podany adres zostanie wysłana wiadomość zawierająca link kierujący bezpośrednio do edycji zgłoszenia. Do edycji zgłoszenia można będzie wrócić przez ponowne kliknięcie linku. Jeśli chcesz wprowadzić więcej jak jedno zgłoszenie, wprowadzaj je po kolei podając ten sam adres email.


Szczegółowych informacji dotyczących warunków uczestnictwa w konkursie udziela
Agnieszka Matuszewska (a.matuszewska@prot.gda.pl;  58 732-70-40, 501-545-344)
Poniżej dokumentacja konkursowa:
Regulamin Regionalny PROT 2016
Regulamin XIV edycji Certyfikatu POT