Konkurs na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego - CERTYFIKAT POT 2014

25.06.2014

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, XII już edycji konkursu na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego. Laureaci etapu regionalnego zgłoszeni zostaną przez Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną do etapu ogólnopolskiego i ubiegać się będą o Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

Mamy nadzieję, iż konkurs pobudzi lokalne społeczności do rozwijania i tworzenia atrakcyjnej oferty turystycznej. Do tej pory przyznano ponad 100 wyróżnień, z których aż 13 otrzymały inicjatywy pomorskie. Mamy nadzieję, iż tegoroczna edycja w znaczący sposób podkreśli atrakcyjność naszego regionu na turystycznej mapie Polski. Zapraszamy także dotychczasowych laureatów do aplikowania o miano „Złotego Certyfikatu”, który wyróżniony zostanie nagrodą w postaci kampanii promocyjnej o zasięgu krajowym.

Nowością jest, iż w tym roku zgłoszenia do konkursu dokonujemy dzięki aplikacji konkursowej na stronie http://konkurs.pot.gov.pl.
Aby zgłosić produkt do konkursu należy wybrać opcje zgłoś się przy ogłoszonym konkursie województwa pomorskiego i podać adres email. Na podany adres zostanie wysłana wiadomość zawierająca link kierujący bezpośrednio do edycji zgłoszenia. Do edycji zgłoszenia można będzie wrócić przez ponowne kliknięcie linku. Jeśli chcesz wprowadzić więcej jak jedno zgłoszenie, wprowadzaj je po kolei podając ten sam adres email.

Szczegółowych informacji dotyczących warunków uczestnictwa w konkursie udziela Agnieszka Matuszewska (a.matuszewska@prot.gda.pl;  58 732-70-40, 501-545-344)

Poniżej dokumentacja konkursowa:

Regulamin Regionalny PROT 2014
Regulamin XII edycji Certyfikatu POT
Instrukcja aplikacji konkursowej