Best Christmas Decoration HOTEL AWARD – zaproszenie do nowego konkursu dla hotelarzy

15.01.2014

Zapraszamy wszystkie hotele do nowej, wyjątkowej inicjatywy i konkursu Best Christmas Decoration HOTEL AWARD, organizowanego przez portal Biznesnafali.pl.

Świąteczny czas dopiero co się zakończył, nie znaczy to, że odszedł na dobre. Hotele nadal pozostają pod jego wpływem, przyozdobione dekoracjami i innymi świątecznymi akcentami. I właśnie je postanowiła docenić  redakcja Biznesnafali.pl, przy okazji przeprowadzanego ostatnio ogólnopolskiego raportu „świąteczny grudzień 2013 – głos hotelarzy”, kiedy wraz z wypowiedziami hotelarzy z całej Polski, pojawiały się zdjęcia z wystroju obiektów (choinka w holu wejściowym, bałwanek, prezenty, i inne świąteczne akcenty).

Portal postanowił zorganizować pierwszy tego typu konkurs w Polsce, który powstał z potrzeby docenienia świątecznej przemiany, pokazującej cieplejsze oblicze hoteli i jego pracowników.

Konkurs i wyróżnienie, które pokaże  czytelnikom portalu i  klientom Hoteli, z Polski i z zagranicy, jak pięknie potrafimy zmienić nasze oblicza, zimową, grudniową, świąteczną porą.  Pierwsza oficjalna zapowiedź tej inicjatywy znajduje się na stronie Best Christmas Decoration HOTEL AWARD, konkurs ma stać się  nagrodą dla hotelarzy, na którą wszyscy będą wyczekiwać cały rok, przygotowując hotele do kolejnej, wspaniałej świątecznej odsłony.

Zapraszamy  do przesyłania  swoich hotelowych zdjęć z przełomu roku 2013/14 – świątecznie przyozdobionego hotelu. Zdjęć, które znajdują się w hotelowych zbiorach, które dokumentują  grudniowe, świąteczne akcenty. Wszystkie zdjęcia zamieszczone zostaną na portalu Biznesnafali.pl, w specjalnym, dedykowanym do tego miejscu. Zdjęć może być kilka (maksymalnie 5) zaś jedno z nich należy oznaczyć jako główne, reprezentacyjne. To właśnie na to jedno zdjęcie czytelnicy Biznesnafali.pl i hotelowi goście, będą oddawać swoje głosy, w kolejnych tygodniach, we wspólnej zabawie.

Świąteczne, grudniowo/styczniowe zdjęcia należy przesyłać na adres: redakcja@biznesnafali.pl, do końca stycznia 2014 roku. Szczegóły Best Christmas Decoration HOTEL AWARD będą podawane na bieżąco na stronie www.biznesnafali.pl, w kolejnych dniach. Będzie się działo!