Aktualności

Konferencja naukowa: "Bursztyn- złoto Bałtyku, kultura-turystyka-edukacja"

18.02.2014

Konferencja naukowa zorganizowana w ramach VII Forum Europa Nostra przez Stowarzyszenie Akademia Europa Nostra, Akademię Morską w Gdyni, Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Roadshow w Indiach dla członków Regionalnych Organizacji Turystycznych.

12.02.2014

W dniach 31 marca - 4 kwietnia 2014 r. Polska Organizacja Turystyczna organizuje roadshow w Indiach na trasie Mumbaj - Bangalore- New Delhi przeznaczony dla członków Regionalnych Organizacji Turystycznych.

Konkurs dla obiektów hotelarskich województwa pomorskiego „Przyjazny Hotel Województwa Pomorskiego 2014”

12.02.2014

Oddział Pomorski Polskiej Izby Turystyki już po raz szósty organizuje konkurs dla gestorów obiektów hotelarskich województwa pomorskiego. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Pomorskiego.

Wzrost adaptacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez zarządzanie strategiczne.

06.02.2014

Polski Związek Prywatnych pracodawców turystyki LEWIATAN i Instytut Turystyki w Krakowie sp. zo.o zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Polska Pięknieje- 7 Cudów Funduszy Europejskich"

31.01.2014

Po raz siódmy ogłoszony został ogólnopolski konkurs „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”, organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 lutego 2014 r.

US-POLAND INNOVATION HUB „GO GLOBAL, POLAND!” WSPARCIE FIRM W ROZWOJU GLOBALNYM

31.01.2014

Trwa nabór do programu US-Poland Innovation Hub. Inicjatywa ta jest programem akceleracyjnym skierowanym do polskich firm wspierającym je w zdobywaniu światowych rynków. Organizatorem programu jest US-Polish Trade Council (USPTC, www.usptc.org) z siedzibą w Kalifornii, a jego realizację wspiera stowarzyszenie Top500 Innovators.

ZSIT finalistą UNWTO Ulysses Awards for Innovation 2013

27.01.2014

Zintegrowany System Informacji Turystycznej, stworzony przez zespół Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, znalazł się w finałowej trójce tegorocznej nagrody Światowej Organizacji Turystycznej.

Best Christmas Decoration HOTEL AWARD – zaproszenie do nowego konkursu dla hotelarzy

15.01.2014

Zapraszamy wszystkie hotele do nowej, wyjątkowej inicjatywy i konkursu Best Christmas Decoration HOTEL AWARD, organizowanego przez portal Biznesnafali.pl.