Aktualności

Bursztynowa Noc Muzeów w Bramie Wyżynnej

13.05.2014

Kolejno bite rekordy frekwencji podczas każdej Nocy Muzeów udowadniają stale rosnącą popularność tego wydarzenia kulturalnego.

Najciekawsze zdjęcia z województwa pomorskiego wybrane!

06.05.2014

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego”

Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej świętowało 10 lecie przystąpienia Polski do UE

06.05.2014

1 Maja na Targu Węglowym w Gdańsku odbył się Wielki Festyn Rodzinny zorganizowany w związku z 10 rocznicą akcesu Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentowane były obiekty i instytucje

Efektywny marketing na rynku norweskim

16.04.2014

Dogodne połączenia komunikacyjne, wysoka jakość usług, a także konkurencyjność cenowa sprawia,że północna Polska staje się coraz chętniej wybieranym miejscem wypoczynku gości ze Skandynawii.

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy”

15.04.2014

Do konkursu o prestiżową statuetkę „Gryfa Gospodarczego” zapraszamy liderów pomorskiej przedsiębiorczości.

Gdańskie Targi Turystyczne 2014

08.04.2014

W piątek 11 kwietnia rozpoczną się 17. Gdańskie Targi Turystyczne. W tym roku goście targów znajdą m.in. ciekawe oferty wyjazdowe do: Indonezji, Dominikany, Ajary, Meksyku, Hiszpanii, Włoch, Sardynii, Korsyki, Chorwacji, Teneryfy, Czech, Słowacji, Rosji i Polski.

Gdańsk Pomorskie Culinary Prestige

04.04.2014

Turystyka kulinarna stanowi obecnie jeden z wiodących trendów motywujących do przyjazdu. Potencjał Gdańska i całego Pomorza w tym zakresie jest niezaprzeczalny, co dało impuls do zainicjowania projektu marketingowego - Gdańsk Pomorskie Culinary Prestige.

Turystyka motocyklowa, wspaniały sposób na podróżowanie i zwiedzanie nowych miejsc.

03.04.2014

Wychodząc naprzeciw turystom podróżującym po świecie i Europie w niestandardowy sposób, na motocyklu, Travel Project postanowił wydać przewodnik niemieckojęzyczny pod tytułem „30 najpiękniejszych Polskich tras motocyklowych“, którego autorem jest Stephan Montenarh.