Aktualności

Nowi członkowie PROT

14.04.2015

Miło nam poinformować, iż do grona członków PROT dołączyli: Fundacja Ital- Gedania oraz Pałac Ciekocinko ( Horizontal Sp. z o.o.). Cieszy nas zainteresowanie naszą działalnością i zaufanie jakim nas Państwo obdarzają. Liczymy na owocną współpracę. Czekamy na kolejne podmioty w naszym gronie.

Festiwal wolnego czasu – dynamicznie i na sportowo.

14.04.2015

Kolejna odsłona Gdańskich Targów Turystycznych, a raczej ich nowego wcielenia czyli Festiwalu Wolnego Czasu – za nami.

Początek sezonu pod znakiem intensywnych wizyt studyjnych

14.04.2015

Szwecja, Chiny, Niemcy, Włochy, Austria, Wielka Brytania, Ukraina, Polska to rynki, które wraz z początkiem sezonu zaznaczą swoja obecność w Pomorskim. Zainteresowani regionem są nie tylko dziennikarze, ekipy telewizyjne ale i touroperatorzy, którzy poszukują nowych inspiracji do swoich ofert.

Pomorskie Forum Turystyczne

13.04.2015

Z przyjemnością informujemy, iż odbywające się cyklicznie w regionie pomorskim Forum Lokalnych Organizacji Turystycznych zmienia format i staje się platformą wiedzy, wymiany doświadczeń i dialogu zarówno branży, jak i środowiska turystycznego.

Marcowa promocja na rynku niemieckim

30.03.2015

W kalendarzu targowym marzec jest dla nas zawsze intensywnym okresem. W tym roku zaangażowani byliśmy w 3 niezwykle dla nas istotne imprezy w Niemczech- Berlin, Essen oraz Norymberga.

Wizyta studyjna blogerki turystycznej z Finlandii

17.03.2015

W dniach 09 – 12.04.2015 w regionie pomorskim realizowana będzie wizyta studyjna blogerki - Liisy Nygard z Finlandii prowadzącej blog turystyczny www.routesandtrips.com.

FESTIWAL TURYSTYKI I CZASU WOLNEGO

03.03.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej formule targowej czyli w dwudniowym weekendowym festiwalu, który da możliwość zaprezentowania Państwa oferty i atrakcji szerokiej publiczności

Konkurs na wsparcie działań promocyjnych 2015

03.03.2015

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu PROT na wsparcie działań promocyjnych realizowanych przez członków Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w 2015 roku.